בדיקת פוליגרף פרטית עם מכשיר מתקדם

הצורך בבדיקת פוליגרף יכול להגיע בכל רגע נתון במהלך חייו של האדם, בדרך כלל מגיע האדם לבדיקת פוליגרף כאשר מתרחש בחייו אירוע חריג, בין אם בחייו האישיים, הזוגיים או המקצועיים.

כאשר מתרחש אירוע בו אדם חש צורך להוכיח את חפותו או טענותיו, או כאשר אדם נשלח לבדיקת פוליגרף ע"י אדם אחר (מעביד, בן זוג, שותף, חבר) התחושה הסובייקטיבית שחש האדם היא שמדובר באירוע משמעותי שבו רוצה האדם לקבל יחס אישי, הבנה ומקצועיות מצד הבודק. במכון הפוליגרף שיר לוי, דואגים ליחס אישי כלפי כל נבדק. כל בדיקת פוליגרף אשר מתבצעת היא בדיקה מותאמת אישית למקרה הנבדק.

מתי מזמינים בדיקת פוליגרף?

  • כשעולה הצורך לדעת את האמת
  • בירור סוגיות שהינן במחלוקת
  • כשמתעוררות חשדות
  • כאשר יש צורך בחוות דעת כתובה לבית משפט.

כיצד מתבצע תהליך הבדיקה?

ראשית יידרש הנבדק לתת הסבר קצר על נושא הבדיקה. כאשר יגיע הנבדק למכון הפוליגרף, יעבור ראיון מקדמי עם בודק הפוליגרף, הראיון המקדמי מספק לבודק הפוליגרף מידע אודות מצבו הבריאות והנפשי של הנבדק. הנבדק יספר לבודק את גרסתו, לאחר השלמת הראיון המקדמי ומילוי שאלון אישי ינסח הבודק שאלות בהתאם לנושא הבדיקה שמסר לו הנבדק. הבודק יוודא כי הנבדק אכן מבין את כל שאלות הבדיקה. הנבדק יחתום בחתימת ידו כי הוא מסכים לעבור בדיקת פוליגרף ועל השאלות שעתיד להישאל. הבודק יחבר את הנבדק למכשיר הפוליגרף, תחילה יעבור הנבדק בדיקת כיול ולאחריה בדיקה ברצף של 3 מערכים. בתום הבדיקה ישוחרר הנבדק.  הבודק יערוך פיענוח ידני + ממוחשב של הנתונים הפיזיולוגים אשר נקלטו במערכת. דו"ח סיכום הבדיקה וחוות דעת של הבודק יישלחו למזמין הבדיקה תוך 24  שעות.

ליצירת קשר חייגו: 0547891545 או השאירו פרטים

אנחנו זמינים לכם בוואטס אפ – 054-7891545

 

חייג

WhatsApp chat